Erion Empire PvP Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erion Empire Mage Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Server bıtırıdınız !!!

3 posters
YazarMesaj
windowsXp

Server bıtırıdınız !!! Empty
MesajKonu: Server bıtırıdınız !!!   Server bıtırıdınız !!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 12:53 pm

Gm admın humanlara gıderek cogalan hılesıne karsı haala bısey yapmıolar gıt gıde server sonu gelıor bızdemı acalım hıle onumu ısıtonuz 1dk mızı almaz acmak onemlı olan player san oynamaktır hıle acıp daha tasa tırmanıp kendınıızı adam sanmayın admınde oyunla ılgılenmıceksen ılgılencek cok tanıdım var bılgıne !!!!
Administrator
Admin
Admin
Administrator

MesajKonu: Geri: Server bıtırıdınız !!!   Server bıtırıdınız !!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 11:38 pm

Sarfettiğiniz sözlere dikkat ediniz ..
Kimse Erion Empire yönetimini tehdit edici sözler kullanamaz kullananlar cezalandırılacaktır
şikayet etmek istediğinz karakterleri foruma şikayet bölümüne ihbar edebilirsiniz
burda bu konuyu açmayı biliosan zahmet et ss al gel konu aç bakalim bizde .
http://erionempire.yetkinforum.com
WindowsVista

WindowsVista

MesajKonu: Geri: Server bıtırıdınız !!!   Server bıtırıdınız !!! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:42 pm

windowsXp demiş ki:
Gm admın humanlara gıderek cogalan hılesıne karsı haala bısey yapmıolar gıt gıde server sonu gelıor bızdemı acalım hıle onumu ısıtonuz 1dk mızı almaz acmak onemlı olan player san oynamaktır hıle acıp daha tasa tırmanıp kendınıızı adam sanmayın admınde oyunla ılgılenmıceksen ılgılencek cok tanıdım var bılgıne !!!!

ed bu qıdısat hıc hayırlı deıl bı yandan hılelere karsı bı yandan EDIT charlara karsı oyun oynuorz nsl oluosa adam bana 2500 staf 2500 nowa wuruo

Bişi yapmıcaksanız Belırtın Bızde Ona gore Bişiler yapalım ...

Server bıtırıdınız !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ne zaman açılcak bu server :S
» SerVer Nezaman açılır _?
» Erion Empire Mage PvP ServER
» En Güncel 1299 Server Clienti
» SerVer Kapalımı Arkadaslar Benim Clientmi Kafayı Yedi :S